Kategorie

Kosmetyki i redukcja bólu

Planujesz tatuaż lub zabieg PMU? Sprawdź wyjątkowe produkty, dzięki którym proces gojenia minie bezboleśnie, a tatuaż lub pigmentacja będzie zachwycać przez lata. Poznaj ofertę, w której znajdziesz wyselekcjonowane kosmetyki do tatuażu i makijażu permanentnego.

  Kremy i pielęgnacja
  Kremy i pielęgnacja
  Redukcja bólu
  Redukcja bólu
  Mydła i pianki
  Mydła i pianki

Prowadzisz studio tatuażu? Zadbaj o swoich klientów i wzbogać swoją ofertę o kosmetyki i produkty redukujące ból, dzięki którym zabieg i proces gojenia tatuażu będzie mniej bolesny. Sprawdź naszą ofertę i wybierz produkty najlepsze dla Twojego studia. 

Jak przygotować skórę do tatuażu i zabiegu PMU? 

Zaleca się, aby już tydzień przed zabiegiem odpowiednio przygotować i nawilżyć skórę poddawaną zabiegowi. Ułatwia to zarówno tatuowanie, jak i zabieg PMU. Przyśpiesza proces gojenia i regeneracji skóry. Wystarczy, że kilka razy w ciągu dnia użyjesz specjalnych kosmetyków, które znajdziesz w ofercie sklepu Kwadron. 

Kosmetyki do pielęgnacji tatuażu 

Kosmetyki do tatuażu przydadzą Ci się tuż po wyjściu ze studia. Przez pierwsze dwa tygodnie Twój tatuaż będzie się goić. To istotny proces, który wymaga dużo uwagi i odpowiedniej pielęgnacji profesjonalnymi kosmetykami. Zadbaj o utrzymanie skóry w czystości. Stosuj łagodne mydło o właściwościach antybakteryjnych. Następnie pamiętaj o odpowiednim nawilżeniu i regeneracji. W tym przypadku sprawdzą się kosmetyki zmiękczające skórę i wspomagające proces gojenia - kremy do tatuażu, masła i olejki. Regularne stosowanie kosmetyków do pielęgnacji tatuażu, sprawi, że jego kolor będzie niezwykle intensywny, a sam tatuaż odpowiednio się wygoi. 

Kosmetyki do makijażu permanentnego 

Niezależnie czy będą to usta czy brwi, konieczne jest zadbanie o kondycję skóry po zabiegu makijażu permanentnego. Dzięki temu barwnik łatwiej osadza się w skórze, a efekt będzie trwalszy. Nasze kosmetyki zostały skomponowane z naturalnych składników. Zapewniają delikatny, ale skuteczny proces pielęgnacji skóry. Wszystkie produkty mają lekką konsystencję, która szybko się wchłania. Kosmetyki PMU zawierają naturalne oleje i wyciągi roślinne, które zapewniają ochronę i nawilżenie.  

Kosmetyki do tatuażu i makijażu permanentnego - najbogatsza oferta  

Odkryj różnorodną ofertę produktów do pielęgnacji tatuaży i makijażu permanentnego od Kwadron! Krem do tatuażu czy masło do tatuażu? Co powiesz na luksusowy mus do stosowania przed oraz po zabiegu PMU? Sprawdź pełną ofertę i wybierz według własnych preferencji. W ofercie Kwadron znajdziesz masła i olejki do tatuażu, mydła, kremy do gojenia po makijażu permanentnym czy balsamy do ust.