Kategorie

Mydło w płynie Unistar Liquid Soap Green Tea - 1L

Koncentrat mydła w płynie o zapachu zielonej herbaty. Zawiera unikalną kompozycję delikatnych substancji myjących i stabilizujących pianę na bazie oleju kokosowego. Posiada doskonałe właściwości myjące, nadaje skórze elastyczność i czyni ją miłą w dotyku.

Koncentrat. Zalecane proporcje rozcieńczania z wodą: 1:10

  • Producent: Unistar
  • Kod produktu: AK369A
  • Status: Dostępny
45,00 zł
(w tym 8,41 zł VAT)
45,00 zł
(w tym 8,41 zł VAT)
Za ten produkt otrzymasz: 45 pkt

Kojący zapach zielonej herbaty

Mydło do tatuażu UNISTAR GREEN TEA ma przyjemny i orzeźwiający zapach zielonej herbaty, która charakteryzuje się przeciwzapalnym i przeciwbakteryjnym działaniem. Przyczynia się to do skutecznej pielęgnacji tatuażu. Mydło ma neutralne pH, co oznacza, że jest odpowiednie dla każdego rodzaju skóry. Nie powoduje podrażnień ani wysuszania. Jest to szczególnie ważne po zabiegu tatuażu, kiedy skóra jest szczególnie wrażliwa. Mydło zostało przebadane dermatologicznie, a przeprowadzone testy wykazały, że nie powoduje podrażnień ani alergii.  

Sposób użycia zielonego mydła 

Zwilż tatuaż ciepłą wodą. Nanieś niewielką ilość mydła na dłonie. Delikatnie rozprowadź mydło na skórze tatuażu, wykonując kolisty ruch. Po umyciu dokładnie spłucz mydło ciepłą wodą i osusz tatuaż. Powtarzaj te kroki w zależności od potrzeb. Mydło do tatuażu możesz stosować codzienne podczas kąpieli lub prysznica. Pamiętaj, aby nie pocierać zbyt mocno skóry tatuażu, ponieważ może to spowodować podrażnienia. 

Koncentrat. Zalecane proporcje rozcieńczania z wodą: 1:10

Składniki: 

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropylbetaine, Cocamide DEA, Sodium Chloride, Parfum, DMDM Hydantoina, Citric Acid, CI42090, CI191140

Interest filters
PMU
Opinie użytkowników
Na razie brak opinii klientów.
  • Nowy
labret-lezka

LABRET ŁEZKA

Cena 20,91 zł
(w tym 3,91 zł VAT)