Kategorie

KWADRON OPTIMA 40/1RSUT-T - 1 szt. PMU CARTRIDGES

Przedstawiamy nowość i rewolucję w makijażu permanentnym. Jako lider w branży tatuatorskiej z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu i produkcji cartridge'y o najwyższej jakości, stworzyliśmy produkt dedykowany do makijażu permanentnego - cartridge Kwadron PMU Optima.

Każdy cartridge Kwadron PMU Optima zapakowany jest w sterylne, jednorazowe opakowanie. 

Opakowanie 20 sztuk, cena za 1 sztukę.

  • Producent: Kwadron
  • Kod produktu: KPD854-1M
  • Status: Dostępny
2,75 zł
(w tym 0,51 zł VAT)
2,75 zł
(w tym 0,51 zł VAT)
Za ten produkt otrzymasz: 2 pkt

Kwadron PMU Optima

Cartridge Kwadron PMU Optima pozwalają wykonać najbardziej perfekcyjny makijaż permanentny. Posiadają unikalny system stabilizacji ultraostrych igieł, który zapewnia im trwałość i wytrzymałość. Obudowa cartridge'y została wykonana z medycznego tworzywa sztucznego co pozwoliło na zmniejszenie tarcia między igłą a obudową i zapewnia wysoką kulturę pracy. Zintegrowany system igły z dziobem gwarantuje zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny. Każdy cartridge Kwadron PMU Optima zapakowany jest w sterylne, jednorazowe opakowanie.

Kwadron PMU Optima 40/1 RSUT–T co kryje się za symbolami

To jedna igła o średnicy 0.40 mm o typie Round Shader i stopniu ostrzenia Ultra Short Taper oraz igle o powierzchni teksturowanej, która pozwala igle wbijać więcej pigmentu. Ta igła została zaostrzona bardzo krótko (2 mm). Tak krótki taper pozostawia dyskretny i nieco rozmyty ślad. 

Co wyróżnia kartridże Kwadron PMU Optima

Obudowa z twardego, medycznego plastiku, która podczas ruchu igły nie ściera się dzięki czemu pod skórę nie dostają się żadne fragmenty tworzywa, wykluczając przy tym możliwość powstania stanu zapalnego. Ochronna membrana, któa nie dopuszcza do przedostania się płynów w kierunku maszynki, dodatkowo stabilizuje igłę i podnosi precyzję pracy. Bardzo ostre igły zapewniają doskonałą precyzję pracy, zapobiegają uszkodzeniom skóry, co daje lepsze efekty w trakcie pracy oraz po wygojeniu. 

Teksturowane ściany wewnątrz dzioba, sprawiają, że kartridż idealnie zasysa i podaje pigment co wpływa na równomierną pracę. Dziobek, zaprojektowany indywidualnie do każdego rozmiaru igły, pozwala na jej idealne spasowanie dzięki czemu zyskujemy stabilną, równą, a także precyzyjną pracę. 

Typ
Round Shader
Grubość
0.40 mm
Ostrze
LT
Interest filters
PMU
Opinie użytkowników
Na razie brak opinii klientów.