Kategorie

KWADRON Cartridge System 0.30mm RL - Round Liner - 1szt

Kwadron RL, czyli Round Liner - To cartridge o najwyższym dostępnym ludzkości poziomie precyzji, pozwalające na tworzenia najostrzejszych konturów i linii. W cartridgach typu round liner igły ułożone są na planie koła, stąd ich nazwa ‘Round’ i są skupione w punkt. Dzięki naszym cartridgom będziesz mógł wykończyć swój tatuaż w najdrobniejszych detalach lub stworzyć idealnie ostre i cienkie linie oraz kontury w szczegółowych pracach.

Opakowanie 20 sztuk, cena za 1 sztukę.

  • Producent: Kwadron
  • Kod produktu: CKD350-3
  • Status: Dostępny
6,15 zł
(w tym 1,15 zł VAT)
6,15 zł
(w tym 1,15 zł VAT)

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 6,15 zł

Za ten produkt otrzymasz: 6 pkt

Kwadron Round Liner Must Have w studio!

To najpopularniejszy rozmiar igieł typu round liner w naszej ofercie, ponadczasowy bestseller, który stał się podstawowym narzędziem pracy największy artystów na świecie. Każdy cartridge od Kwadron to prawdziwy synonim precyzji, ostrości, który pozwala na tworzenie szczegółów i detali nieosiągalnych dla innych producentów cartridgy. Cartridge w rozmiarze 0.30 (#10) czasem określane są jako Double Zeros z racji zapisu np. 1003, gdzie 10 to rozmiar igły, a 03 to liczba igieł w cartridgu. Rozmiar popularny we wszystkich stylach tatuażu i technikach z racji swojej uniwersalności. Przepływ farby przy igłach o średnicy 0.30 mm (#10) jest nadal równomierny i kontrolowany pozwalając na tworzenie wspaniałych detali, ale nie tak ograniczony i wolny jak przy igłach rozmiaru 0.25 (#08), które są ciaśniej polutowane. 

Rodzaje Cartridgy Kwadron w rozmiarze 0.30 mm (#10) Round liner

Kartridge Kwadron w rozmiarze 0.30 (#10) dostępne są w 12 wersjach, w zależności od ilości igieł jakie znajdziemy w cartridgu. Im mniejsza liczba igieł, tym cieńsza będzie linia, z kolei większe liczby igieł będą skutkować grubszymi, bardziej oldschoolowymi liniami. Kwadron Round Liner 0.30 mm (#10) występuje w wariantach od 3 aż do 18 igieł w cartridgu, byś mógł dopasować odpowiedni cartridgy do wykonywanego tatuażu i pożądanego efektu. Odkryj zalety Kwadron Cartridge System. 

Z czego wykonane są cartridge Kwadron?

Wysoce zaawansowany i zautomatyzowany proces technologiczny stosowany przy produkcji cartridge’y KWADRON gwarantuje, że każdy z nich jest tak samo perfekcyjny. Nasze cartridge posiadają unikalny system stabilizacji igieł, który zapewnia im trwałość i optymalną wydajność. Obudowa cartridge’y została wykonana z medycznego tworzywa sztucznego, co pozwoliło na zmniejszenie tarcia między igłą a obudową do minimum, natomiast same igły zachowały swą ostrość. Dzięki wszystkim tym cechom Kwadron Round Linery są ekstremalnie precyzyjne, posiadają sztywne i skupione ostrza. Idealne do wykonywania szczegółowych elementów tatuażu i detali. Osiągnij więcej z kartridżami Kwadron!

Typ
Round Liner
Grubość
0.30 mm
Ostrze
LT
Interest filters
Tattoo
Opinie użytkowników
Na razie brak opinii klientów.
  • Nowy
ez-p3-pro

EZ P3 Pro

Cena 1 299,00 zł
(w tym 242,90 zł VAT)
  • Nowy
ez-p3

EZ P3

Cena 948,99 zł
(w tym 177,45 zł VAT)
  • Nowy
ez-p2-epic

EZ P2 EPIC

Cena 999,01 zł
(w tym 186,81 zł VAT)
  • Nowy
ez-lola-air

EZ LOLA AIR

Cena 898,99 zł
(w tym 168,10 zł VAT)
  • Nowy
ez-avant-v2

EZ Avant V2

Cena 749,00 zł
(w tym 140,06 zł VAT)