Kategorie

Xtreme Ink

Extremalnie nasycone farby do tatuażu od amerykańskiego producenta. Odkryj szeroką ofertę kolorów i setów oraz dobierz idealnie odcienie farb do kolejnego wielkiego projektu.

  Xtreme Ink - Colors
  Xtreme Ink - Colors
  Xtreme Ink - Black & White
  Xtreme Ink - Black & White
  Xtreme Ink - Sets
  Xtreme Ink - Sets

Sprawiamy, by farby mogły więcej! 

Extremalnie nasycone farby do tatuażu od amerykańskiego producenta. Odkryj szeroką ofertę kolorów i setów oraz dobierz idealnie odcienie farb do kolejnego wielkiego projektu. 

Xtreme Ink - Wyjątkowe Tusze do tatuażu w ofercie Kwadron 

Xtreme Tattoo Ink firma z wieloletnim doświadczeniem, która produkuje bezpieczne i profesjonalne tusze do tatuażu z siedzibą w USA. Oprócz wykorzystania najbezpieczniejszych składników, opiera się na wiedzy i opiniach i sugestiach tysięcy artystów do tatuażu. Tworzy w pełni dopracowany i bardzo przemyślany produkt jakim są tusze Xtreme Ink, które mamy teraz przyjemność Ci zaprezentować. Charakteryzują się idealna konsystencją do pracy, która doskonale współpracuje z cartridgami gwarantując dobre wbicie pigmentu w skórę. Dzięki ogromnemu doświadczeniu w produkcji pigmenty do tatuażu Xtreme sprawdzają się w każdym stylu i etapie pracy, przy konturowaniu, cieniowaniu czy wypełnianiu.  

Kolorowe tusze do tatuażu Xtreme Ink - Nasycenie i trwałość tatuażu. 

Twórz najbardziej szalone i rozbudowane tatuaże, które będą wyróżniać się nasyconym kolorem i pięknymi przejściami tonalnymi. W ofercie Xtreme Ink znajdziesz bardzo bogatą paletę barw, które pomogą zrealizować najambitniejsze projekty. Niezależnie czy szukasz intensywnych czerwieni, żółci, pomarańczy czy może stonowanych odcieni błękitu i granatu. Oferta Xtreme zawsze znajdzie odpowiedź na Twoje potrzeby. W ofercie nie mogło zabraknąć kolorów, bez których żaden tatuator nie rozpoczyna i nie zakończy swojej sesji, mowa oczywiście o czerni oraz bieli. W ofercie znajdziesz również gotowe, pełne kolorów dedykowane sety jak np. grey wash, które doskonale sprawdzą się przy tworzeniu delikatnych cieni i gradientów w tatuażach czarno białych. 

Zestawy tuszy do tatuażu Xtreme Ink 

Nie możesz się zdecydować co wybrać? Wybierz kompletne sety tuszy do tatuażu w oryginalnych opakowaniach. Znajdziesz tu wyselekcjonowane, najpopularniejsze kolory, które pozwolą na tworzenie różnorodnych wzorów na skórze Twoich klientów. Xtreme Ink ułatwi Ci pracę i dobór kolorów gotowymi setami. Wśród nich znajdziesz sety składające się ze stonowanych pasteli, jak i intensywnych neonowych kolorów. Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia. Gotowe zestawy tuszy do tatuażu to duże ułatwienie dla początkującego tatuatora, jak i obowiązkowe wyposażenie każdego salonu tatuażu.  

Misja Xtreme Tattoo Ink 

W Xtreme Tattoo Ink wierzą, że tatuaż jest jedną z najczystszych form sztuki. Tatuaż symbolizuje wolną wolę i nieograniczoną artystyczną swobodę w samowyrażaniu. Artyści tatuażu poświęcili się swojej sztuce z ekstremalnym zaangażowaniem artystycznym, dlatego z Xtreme Ink z szacunkiem dąży do dostarczenia tatuatorom najlepszego tuszu, aby mogli tworzyć swoje arcydzieła.