Kategorie

Zasilacz dotykowy Nemesis MX-2

NEMESIS MX-2 to zasilacz do maszynki wyposażony w czytelny wyświetlacz LED. Gwarantuje jasny obraz, który jest widoczny pod każdym kątem podczas tatuowania. MX-2 to doskonałe źródło zasilania zarówno rotacyjnych, jak i cewkowych maszynek do tatuażu. 

  • Producent: Nemesis
  • Kod produktu: AK102A
  • Status: Dostępny
1 323,48 zł
(w tym 247,48 zł VAT)
1 323,48 zł
(w tym 247,48 zł VAT)
Za ten produkt otrzymasz: 1323 pkt

Zasilacz do maszynki do tatuażu NEMESIS MX-2

NEMESIS MX-2 to zasilacz do maszynki wyposażony w czytelny wyświetlacz LED. Gwarantuje jasny obraz, który jest widoczny pod każdym kątem podczas tatuowania. Całość zamknięta jest w wyjątkowej, smukłej obudowie wykonanej z najwyższej jakości aluminium anodowanego. Dzięki temu zasilacz do tatuażu NEMESIS MX-2 jest wytrzymałym i trwałym urządzeniem. To doskonałe źródło zasilania zarówno rotacyjnych, jak i cewkowych maszynek do tatuażu. 

Moc w smukłej obudowie zasilacza do tatuażu

Całkowita grubość zasilacza NEMESIS to zaledwie 18 mm, co czyni go jednym z najcieńszych zasilaczy na rynku! Jest wyjątkowo lekki i poręczny. Sprawdzi się nie tylko w studiu, ale podczas wyjazdów na targi i konwenty. Zasilacz do tatuażu posiada wygodny zacisk, dzięki któremu przymocujesz go do każdej powierzchni i ustawisz pod dowolnym kątem. Obraz na wyświetlaczu jest bardzo wyraźny, dobrze widoczny z każdej strony, więc możesz bezproblemowo monitorować parametry podczas tatuowania. Zasilacz posiada też odpowiedni kontrast, nawet po ofoliowaniu wszystko będzie dobrze widoczne. 

Stabilne napięcie na każdym etapie pracy tatuatora

Dotykowy panel zasilacza posiada cztery programowalne przyciski - presety, timer oraz przycisk stopki włączanej manualnie. NEMESIS MX-2 oferuje regulowany zakres napięcia od 0 do 18V. Pozwala to na precyzyjną regulację i kontrolowanie mocy maszynki i napięcia na jakim się tatuuje, dopasowując to do specyfiki pracy jak cieniowanie, wypełnianie lub tworzenie konturu. Napięcie można zmieniać za pomocą intuicyjnych strzałek w krokach co 0,1V. Zasilacz wyposażony jest w dotykowy panel, który charakteryzuje się niezwykłą czułością na dotyk. Działa doskonale, nawet gdy zostanie zabezpieczony folią czy workiem ochronnym. 

Specyfikacja zasilacza do maszynki do tatuażu:

  • Regulacja napięcia w zakresie 0-18 V - dokładność 0.1 V
  • Superjasny wyświetlacz LED
  • Lekki i poręczny - idealny na konwencje
  • Możliwość pracy bez stopki
  • Regulowany uchwyt pozwalający zamontować zasilacz do blatu
  • Gwarancja 12 miesięcy. 
Interest filters
Both
Opinie użytkowników
Na razie brak opinii klientów.