Kategorie

Xtreme Ink - Exo Black - 240ml (Reach Compliant)

Dzięki ogromnemu doświadczeniu w projektowaniu i produkcji pigmentów do tatuażu Xtreme tworzy najwyższej jakości tusze, które są bezpieczniejsze dla użytkowników i środowiska. Xtreme Ink został opracowany zgodnie z najnowszymi przepisami Unii Europejskiej REACH.

  • Producent: Xtreme Ink
  • Kod produktu: XTS179
  • Status: Dostępny
199,00 zł
(w tym 37,21 zł VAT)
199,00 zł
(w tym 37,21 zł VAT)
Za ten produkt otrzymasz: 199 pkt

XTREME INK

Dzięki ogromnemu doświadczeniu w projektowaniu i produkcji pigmentów do tatuażu Xtreme tworzy najwyższej jakości tusze, które są bezpieczniejsze dla użytkowników i środowiska. Xtreme Ink został opracowany zgodnie z najnowszymi przepisami Unii Europejskiej REACH.

FORMUŁA ZGODNA Z PRZEPISAMI REACH

Misja Xtreme Ink jest prosta: zrobić wszystko, co możliwe, aby poprawić zasięg, wydajność i bezpieczeństwo branży tatuażu. Dzięki ogromnemu doświadczeniu w projektowaniu i produkcji pigmentów do tatuażu tworzą najwyższej jakości tusze, które są bezpieczniejsze dla klientów i środowiska. Xtreme Ink został opracowany zgodnie z najnowszymi przepisami Unii Europejskiej REACH.

XTREME INK - SPRAWIAMY, ŻE TUSZ MOŻE WIĘCEJ

Tusze do tatuażu Xtreme zaprojektowano tak, by miały odpowiednią gęstość i nie wymagały dodatkowego rozcieńczania. Dzięki temu są łatwo zasysane przez cartridge oraz równo i płynnie podawane przez igły do skóry. Wszystko to sprawia, że praca farbami Xtreme jest bezproblemowa. Tatuaże wykonane przy użyciu Xtreme dobrze się goją.

NAJLEPSZY TUSZ NA RYNKU

Kolory pigmentu Xtreme zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić kompleksowy zakres odcieni, ale są również świetne do mieszania dla jeszcze większej eksploracji kolorów. Co więcej są one wegańskie i nie były testowane na zwierzętach.

Kolor
Czarny
Interest filters
Tattoo
Opinie użytkowników
Na razie brak opinii klientów.