Kategorie

Equaliser Proton MX 4.0 mm

EQUALISER PROTON MX to legendarna maszyna, która zmieniła branżę tatuażu. Najwyższej jakości materiały oraz niezawodny silnik gwarantują bezawaryjną pracę. Ergonomiczny kształt i super niska waga sprawiają, że Proton w wersji 4.0 to niezawodne narzędzie, które doskonale nadaje się do precyzyjnego wykonywania konturów i linii. Dzięki zaawansowanej technologii i precyzyjnemu mechanizmowi, gwarantuje ona płynne i stabilne działanie, umożliwiając tatuatorom precyzyjne rysowanie linii o doskonałej ostrości. Idealnie wyważona ułatwi tworzenie długich prostych linii i skomplikowanych detali.

  • Producent: Equaliser
  • Kod produktu: MSE1-BLKMX4
  • Status: Dostępny
899,00 zł
(w tym 168,11 zł VAT)
899,00 zł
(w tym 168,11 zł VAT)
Za ten produkt otrzymasz: 899 pkt

LEGENDY NIE UMIERAJĄ NIGDY

Proton powstał, aby sprostać potrzebom najlepszych artystów na świecie, którzy potrzebują mocnej maszyny o ergonomicznym kształcie i niewielkiej wadze, znacznie niższej niż wszystkie konstrukcje typu wireless. Jeśli lubisz prostotę połączoną z finezją oraz niezawodność - wybierz Equaliser Proton. 

NIEZNISZCZALNA MASZYNKA DO TATUAŻU

Proton przez lata swojej obecności na rynku udowodnił, że zasłużył na miano niezniszczalnej maszynki. Będzie pracował z Tobą od rana do zmierzchu, dzień w dzień. Wszystko to jest wynikiem przemyślanej konstrukcji, użycia najlepszych komponentów i ich precyzyjnego dopasowania. 

KRÓL WSZECHSTRONNOŚCI

Equaliser Proton sprawdzi się idealnie przy tworzeniu konturów oraz linii. Kompatybilność ze wszystkimi rodzajami kartridży sprawia, że jest to naprawdę wszechstronne narzędzie do pracy każdego artysty. Maszynę wykonano ze specjalnego aluminium lotniczego z najwyższą dokładnością i precyzją. Dzięki zaufanemu silnikowi o mocy 5 W i przemyślanej konstrukcji Proton MX jest jedną z najbardziej niezawodnych i popularnych maszynek do tatuażu na świecie. 

Kolor
Czarny
Skok
4.0 mm
Rodzaj maszynki
Pen
Typ zasilania
Przewodowa
Moc
5 W
Waga
130 g
Zakres pracy
7 - 11 V
Interest filters
Tattoo
Opinie użytkowników
Na razie brak opinii klientów.
  • Rabat 20%
Hand Poke Tool

Hand Poke Tool

Cena 39,99 zł
(w tym 7,48 zł VAT)