Kategorie

Equaliser Proton MX 3.0 mm

Equaliser Proton, który stanowił podstawę do opracowania wersji ze skokiem 3.0 to maszynka, która zdobyła ogromne uznanie na rynku i dowiodła, że jest jedną z najlepszych maszynek do tatuażu jakie powstały. Aby jeszcze bardziej dopasować się do wymagań rynku tattoo, firma Equaliser opracowała maszynkę z nowym skokiem. Equaliser Proton 3.0 sprawdzi się idealnie przy wypełnianiu i  cieniowaniu. Kompatybilność ze wszystkimi rodzajami kartridży sprawia, że jest to naprawdę wszechstronne narzędzie do pracy każdego artysty. Maszynę wykonano ze specjalnego aluminium lotniczego z najwyższą dokładnością i precyzją.  

  • Producent: Equaliser
  • Kod produktu: MSE1-BLKMX3
  • Status: Dostępny
899,00 zł
(w tym 168,11 zł VAT)
899,00 zł
(w tym 168,11 zł VAT)
Za ten produkt otrzymasz: 899 pkt

EQUALISER PROTON MX 3.0 - uzyskaj niesamowite cienie i przejścia tonalne

EQUALISER PROTON MX to legendarna maszyna, która zmieniła branżę tatuażu. Najwyższej jakości materiały oraz niezawodny silnik gwarantują bezawaryjną pracę. Ergonomiczny kształt i super niska waga sprawiają, że Proton jest idealną maszynką do cieniowania, wypełniania i tworzenia niesamowitych przejść tonalnych. Osiągaj subtelne gradienty i trójwymiarowe efekty, bez zmęczenia Twojego nadgarstka. Proton 3.0 stanowi naturalne przedłużenie dłoni i pozwoli na długie godziny pracy. 

LEGENDY NIE UMIERAJĄ NIGDY

Proton powstał, aby sprostać potrzebom najlepszych artystów na świecie, którzy potrzebują mocnej maszyny o ergonomicznym kształcie i niewielkiej wadze, znacznie niższej niż wszystkie konstrukcje typu wireless. Jeśli lubisz prostotę połączoną z finezją oraz niezawodność - wybierz Equaliser Proton. 

NIEZNISZCZALNA MASZYNKA DO TATUAŻU  

Proton przez lata swojej obecności na rynku udowodnił, że zasłużył na miano niezniszczalnej maszynki. Będzie pracował z Tobą od rana do zmierzchu, dzień w dzień. Wszystko to jest wynikiem przemyślanej konstrukcji, użycia najlepszych komponentów i ich precyzyjnego dopasowania. 

Kolor
Czarny
Skok
3.0 mm
Rodzaj maszynki
Pen
Typ zasilania
Przewodowa
Moc
5 W
Waga
130 g
Zakres pracy
7 - 11 V
Interest filters
Tattoo
Opinie użytkowników
Na razie brak opinii klientów.
  • Rabat 20%
Hand Poke Tool

Hand Poke Tool

Cena 39,99 zł
(w tym 7,48 zł VAT)