Kategorie

Equaliser Fox Mini V3

FOX 3 MINI to najlżejsza maszyna z rodziny Equaliser. Najwyższej jakości materiały oraz niezawodny silnik gwarantują bezawaryjną pracę. Ergonomiczny kształt i superniska waga sprawiają, że Fox Mini to idealna maszynka do tatuażu dla każdego, do każdego stylu, techniki i rodzaju pracy. 

  • Producent: Equaliser
  • Kod produktu: MSE3B-V3
  • Status: Dostępny
649,00 zł
(w tym 121,36 zł VAT)
649,00 zł
(w tym 121,36 zł VAT)
Za ten produkt otrzymasz: 649 pkt

Maszynka do tatuażu lekka jak piórko

Zaledwie 75 gramów - to waga, jaką prezentuje maszynka do tatuażu FOX Mini. To najlżejsza maszyna w rodzinie Equaliser. Ta lekka konstrukcja została osiągnięta dzięki kompletnemu przeprojektowaniu. Chociaż zewnętrznie mogłoby się wydawać, że FOX Mini to jedynie zmiana wyglądu, w rzeczywistości jest to zupełnie nowa maszynka - lekka, precyzyjna i wielofunkcyjna. 

Sprytna jak lis - Czyli wszechstronna maszynka do tatuażu 

W porównaniu do poprzedniej wersji FOX 3 Mini, maszynka przeszła znaczące ulepszenia, które sprawiają, że jest jeszcze bardziej wszechstronna. Jego zdolność do dostosowywania się do zmian jest widoczna poprzez możliwość zmiany skoku, trzech różnych mimośrodów oraz czterech różnych popychaczy o różnej długości. Te funkcje umożliwiają zamontowanie praktycznie dowolnego uchwytu dostępnego na rynku, co pozwala na dowolną konfigurację maszynki. 

Minimum wysiłku, maksymalne rezultaty w czasie tatuowania

Mocny, trwały i niezawodny silnik, odziedziczony po poprzedniej wersji maszynki do tatuażu FOX, pozostaje niezmieniony. Ten silnik zapewnia bezproblemową pracę przy minimalnym wysiłku ze strony tatuatora. Dzięki dużej mocy, regulacji parametrów oraz niskiej wadze, FOX Mini stanowi idealny wybór dla tatuatorów pracujących w różnych stylach i technikach. Nigdy wcześniej FOX Mini nie był tak wszechstronny.

Precyzja, komfort i wszechstronność - maszynka dla kreatywnych tatuatorów

Equaliser  FOX Mini to ponadczasowa maszynka, która wyróżnia się niewielką wagą oraz wysoką kulturą pracy. To idealny wybór dla tatuatorów szukających precyzji i komfortu. Fox Mini zapewnia niespotykaną wszechstronność i pozwala na popis kreatywności w różnych stylach i technikach. Nie ma znaczenia czy jesteś początkującym tatuatorem, czy masz doświadczenie - FOX Mini zapewni Ci doskonałe rezultaty. 

Skok
Regulowany
Rodzaj maszynki
Rotacyjna
Typ zasilania
Przewodowa
Moc
4.5 W
Waga
75 g
Zakres pracy
4 - 10 V
Interest filters
Tattoo
Opinie użytkowników
Na razie brak opinii klientów.
  • Nowy
ez-p3-pro

EZ P3 Pro

Cena 1 299,00 zł
(w tym 242,90 zł VAT)
  • Nowy
ez-p3

EZ P3

Cena 948,99 zł
(w tym 177,45 zł VAT)
  • Nowy
ez-p2-epic

EZ P2 EPIC

Cena 999,01 zł
(w tym 186,81 zł VAT)
  • Nowy
ez-lola-air

EZ LOLA AIR

Cena 898,99 zł
(w tym 168,10 zł VAT)
  • Nowy
ez-avant-v2

EZ Avant V2

Cena 749,00 zł
(w tym 140,06 zł VAT)