Kategorie

Equaliser Fox Big V2

FOX 2 BIG - większy i gody następca maszyny rotacyjnej FOX V1. Nie daj się zwieść pozorom. Fox może ze względu na rozmiary wydawać się małą maszynką, ale wewnątrz tej maszyny pracuje mocny 10 W silnik, który w połączeniu z regulowanym skokiem daje wszechstronną i wydajną i mocną maszynkę do tatuażu zdolną do pracy z największymi zestawami igieł. 

  • Producent: Equaliser
  • Kod produktu: MSE2B-V2
  • Status: Dostępny
499,00 zł
(w tym 93,31 zł VAT)
499,00 zł
(w tym 93,31 zł VAT)
Za ten produkt otrzymasz: 499 pkt

MASZYNA DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Obudowa z lotniczego aluminium została zaprojektowana tak, aby FOX 2 był bardzo lekki, ale jednocześnie niezwykle wytrzymały. Wszystko po to, aby wytrzymać moc płynącą z wnętrza tego urządzenia - 10 W silnik zaprojektowany, aby zapewnić stałą, niezawodną pracę podczas długich godzin spędzonych w studiu. Świetnie sprawdzi się do dużych wypełnień, dużymi cartridgami jak Kwadron Combat Magnum oraz do tworzenia grubych i ostrych, oldschoolowych konturów.

WSZECHSTRONNOŚĆ KLUCZEM DO SUKCESU

Dzięki możliwości pracy z klasycznymi igłami, kartridżami, jednorazowymi gripami wielorazowymi gripami z lub bez nasadki pozwalającej na regulacje w zakresie 1-5mm Fox jest tak wszechstronny, jak to tylko możliwe. Mówiąc krótko, FOX to uniwersalne narzędzie do wszelkiego rodzaju prac i technik, w tym linii, cieniowania i konturów. Jeśli lubisz pracować jedną maszynką, FOX stanie się Twoim przyjacielem na długie godzin

JAKOŚĆ, KTÓRA TRWA

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym tatuatorem i jest to pierwsza maszynka zakupiona przez Ciebie w życiu, czy też jesteś profesjonalistą, który potrzebuje solidnej i wytrzymałej maszyny do wielogodzinnych sesji, gwarantujemy, że Twój związek z Foxem 2 BIG będzie trwał przez długi czas. Jak wszystkie maszynki od Equaliser, Fox to maszynka do tatuażu najwyższej jakości.

Skok
Regulowany
Rodzaj maszynki
Rotacyjna
Typ zasilania
Przewodowa
Moc
10 W
Waga
120 g
Zakres pracy
5 - 10 V
Interest filters
Tattoo
Opinie użytkowników
Na razie brak opinii klientów.