Kategorie

KWADRON Cartridge System 0.35mm SEM - Soft Edge Magnum - 1szt

Najwyższej jakości cartridge KWADRON SEM Soft Edge Magnum o średnicy 0.35 mm (#12). Zakrzywienie igieł w tym cartridgu powoduje, że przy cieniowaniu powstaje tzw. mgiełka, czyli intensywniejszy kolor w centrum i cień rzucony na zewnątrz. Idealne do tworzenia tonalnych, łagodnych przejść, efektu fading i tym podobnych. Świetnie sprawdzą się do wypełniania kolorem czerni lub koloru, delikatniejszego cieniowania (mniej traumatycznego dla skóry), jak w portretach, realizmie lub rozmytych tłach.

Opakowanie 20 sztuk, cena za 1 sztukę. 

  • Producent: Kwadron
  • Kod produktu: CKD562-11
  • Status: Dostępny
7,38 zł
(w tym 1,38 zł VAT)
7,38 zł
(w tym 1,38 zł VAT)
Za ten produkt otrzymasz: 7 pkt

Kwadron Soft Edge Magnum

Ze względu na swój "łukowaty" kształt, zakrzywione magnumy pozwalają na płynne przenikanie się tatuowanych kolorów bez tworzenia zaznaczonych krawędzi koloru. Ten efekt jest doskonały do stworzenia rozmytego tła, efektu podobnego do fotograficznego bokeh, mieszania i łączenia kolorów z miękkim przejściem. Dzięki Kwadron Soft Edge Magnum sprawisz, że krawędzie obrazu "rozmyją się" na skórze, zamiast być zarysowanymi.  

Jaki rozmiar cartridga Soft Edge Magnum wybrać?

Jeśli zastanawiasz się jaki rozmiar Kwadron Cartridge Soft Edge Magnum powinieneś wybrać, mamy dla Ciebie podpowiedź. Mniejsze (mniejsza liczba igieł w cartridgu, jak na przykład 25/7) świetnie sprawdzają się do wypełniania wąskich obszarów, cieniowania drobnych detali i tworzenia tekstury. Zasadniczo powinieneś używać największego magnuma, na jaki pozwala wykonywany tatuaż. Jeśli zdecydujesz się użyć małego SEM’a do pokrycia dużego obszaru, trudniej będzie uzyskać jednolite wypełnienie lub płynne przejście. Na przykład, jeśli użyjesz magnuma o rozmiarze 7 do wypełnienia całego rękawa w stylu tribal, zajmie to wieczność i powoduje niepotrzebne uszkodzenia skóry u Twojego klienta. Jeśli wykonujesz kolorowe tło, aplikacja koloru będzie nierówna i spowoduje nierównomierne gojenie się tatuażu. (To tak jakby malować wielką ścianę w pokoju pędzelkiem do malowania obrazów.) Jeśli zamierzasz wypełniać duże obszary skóry, użyj większego magnuma, na przykład 21 lub 23 lub wybierz nowość od Kwadron, czyli Kwadron Combat Magnum. Pokryją one większą powierzchnię i wytworzą płynniejsze gradienty niż mniejsze zestawy.  

Rozmiary igieł do tatuażu robią różnicę.

Nie tylko igły oznaczone jako 0.35 (#12) są większe od tych oznaczonych jako 0.30 (#10), ale także odległości między igłami w ich konfiguracji są większe. Dlatego też, podczas gdy np. igła 0.35/15 Magnum pozwoli ci szybko wypełnić kolorem duży obszar tatuażu, konfiguracja 0.30/15 magnum będzie nieco mniejsza, pomimo że ma taką samą liczbę igieł, ponieważ ich rozmieszczenie jest bliższe siebie. Spowolni cię to, ponieważ igła nie będzie tak duża i dostarczy mniej atramentu do skóry, Użycie cartridgy o rozmiarze igły 0.30 (#10) zapewnia płynniejsze nałożenie koloru na skórę, pozwoli na delikatniejsze cieniowanie oraz wykonanie płynniejszych przejść między czernią a szarością. Najmniejszy rozmiar 0.25 (#08) pozwoli na wykonanie drobnych detali np. w portretach pozwala na kilkakrotne przejazdy po skórze, co minimalizuje uszkodzenia skóry, ale spowolni pracę. Jeśli potrzebujesz wbić lub wypełnić obszar jednolitym kolorem wybierz 0.30 (#10) lub najlepiej 0.35 (#12). 

Kwadron Cartridge System

Jednym z zasadniczych czynników, które doprowadziły do stworzenia cartridgy KWADRON, była chęć dostarczenia produktu posiadającego najwyższe walory użytkowe, a przede wszystkim najwyższej jakości nieosiągalnej dla innych marek. Wykorzystując fachową wiedzę i doświadczenie, śledząc trendy i słuchając tatuatorów stworzyliśmy cartridge idealnie dopasowane do potrzeb naszych klientów. Cartridge Kwadron to niekwestionowany lider na świecie.  

Z czego wykonane są Cartridge Kwadron? 

Wysoce zaawansowany i zautomatyzowany proces technologiczny stosowany przy produkcji cartridgy KWADRON gwarantuje, że każdy z nich jest tak samo perfekcyjny. Nasze cartridge posiadają unikalny system stabilizacji igieł, który zapewnia im trwałość i optymalną wydajność. Obudowa cartridgy została wykonana z medycznego tworzywa sztucznego, co pozwoliło na zmniejszenie tarcia między igłą a obudową do minimum, natomiast same igły zachowały swą ostrość. Dzięki wszystkim tym cechom cartridge Kwadron są ekstremalnie precyzyjne, posiadają sztywne i skupione ostrza. Idealne do każdej techniki, stylu. Osiągnij więcej z kartridżami Kwadron! 

Typ
Soft Edge Magnum
Grubość
0.35 mm
Ostrze
LT
Interest filters
Both
Opinie użytkowników
Na razie brak opinii klientów.
  • Nowy
labret-lezka

LABRET ŁEZKA

Cena 20,91 zł
(w tym 3,91 zł VAT)