Kategorie

EQUALISER FREDATOR Z BEZPRZEWODOWYM AKUMULATOREM

Tym razem łączymy siły, aby stworzyć lekką, precyzyjną i niezawodną maszynę. Sam wybrałem parametry maszynki, aby pasowały do mojego sposobu pracy i uzupełniały mój unikalny styl" – Fred Wayne Thomas. 

  • Producent:
  • Kod produktu: MSE06
  • Status: Dostępny
1 399,00 zł
(w tym 261,60 zł VAT)
1 399,00 zł
(w tym 261,60 zł VAT)
Za ten produkt otrzymasz: 1399 pkt

Legendarna maszynka w nowej odsłonie - Innowacje we Fredatorze

Proton przez wiele lat obecności na rynku zyskał miano maszynki kultowej, współpracując z FRED’em postanowiliśmy odświeżyć jego konstrukcje. Przeprojektowaliśmy grip, skróciliśmy maszynkę o 10 mm co pozwoliło jeszcze lepiej rozłożyć jej masę i pozwoli jeszcze lepiej operować maszynką w czasie pracy. Złącze RCA we Fredatorze znajduje się w ochronnej obudowie. Logo Equaliser zostało wyfrezowane w aluminiowej obudowie, a całość zmian wieńczy nowy pierścień świetlny, który aktywuje się po włączeniu maszynki. 

System anti-roll czyli unikalne wypukłości na obudowie maszynki to zabezpieczenie przed przypadkowym upadkiem. Teraz maszynka nie będzie się toczyć po stole i zawsze pozostanie w miejscu, w którym ją położysz.  

Pozytywne zmiany zaszły również wewnątrz. Przeprojektowana została przekładnia maszynki co pozwoliło na zmniejszenie wibracji powstających w trakcie pracy, a nowe oprogramowanie znaczącą zwiększyło płynność pracy silnika. W rezultacie tatuowanie Fredatorem jest dużo przyjemniejsze i mniej męczące. 

Komfort i precyzja pracy – cecha charakterystyczna maszynek Equaliser

Nie zapomnieliśmy również o Twoim komforcie pracy. Grip został specjalnie przeprojektowany, aby maksymalnie zwiększyć ergonomię chwytu. Dzięki temu unikniesz zmęczenia dłoni podczas długich sesji oraz jeszcze łatwiej zamocujesz taśmę grip cover. 

Nasza maszynka stawia na jeszcze większą swobodę i komfort pracy. W zestawie z maszynką otrzymujesz specjalnie zaprojektowany bezprzewodowy akumulator. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy: 

- Nie chcą ograniczeń: Dzięki bezprzewodowemu akumulatorowi możesz poruszać się swobodnie w przestrzeni roboczej bez obaw o plączące się kable. 

- Dbają o estetykę miejsca pracy: Brak kabli to nie tylko komfort, ale także estetyka i porządek na stanowisku pracy. 

- Cenią trwałość i niezawodność: Akumulator gwarantuje wiele godzin pracy na jednym ładowaniu. Dzięki zaawansowanej technologii, zapewnia również szybki czas ładowania, więc jesteś zawsze gotowy do działania.  

Specyfikacja akumulatora:

• Pojemność: 2000mAh 

czas pracy: do 5 godzin 

czas ładowania: 2,5 godziny 

wymiary: 67mm x 30mm x 23mm 

waga: 65g 

Wbudowany Jump Start 

regulowane napięcie co 0,1V w zakresie 5-12V 

kabel USB do ładowania w komplecie 

Skok
3.5 mm
Rodzaj maszynki
Pen
Typ zasilania
Bezprzewodowa
Przewodowa
Moc
5 W
Waga
130 g
Zakres pracy
7 - 11 V
Interest filters
Tattoo
Opinie użytkowników
Na razie brak opinii klientów.