Kategorie

KWADRON Cartridge System Combat 0.30mm MG - Magnum - 1szt

Combat Magnum by Kamil Mocet to największy cartridge magnum tak wysokiej jakości, dostępny w świecie tatuażu. Wykorzystując fachową wiedzę i doświadczenie, stworzyliśmy produkt posiadający znakomite walory użytkowe, a przede wszystkim jakość nieosiągalną dla innych marek.

Opakowanie 16 sztuk, cena za 1 sztukę.

  • Producent: Kwadron
  • Kod produktu: CKD360-39
  • Status: Dostępny
17,22 zł
(w tym 3,22 zł VAT)
17,22 zł
(w tym 3,22 zł VAT)
Za ten produkt otrzymasz: 17 pkt

COMBAT MAGNUM - CARTRIDGE DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Combat Magnum by Kamil Mocet to największy cartridge magnum tak wysokiej jakości, dostępny w świecie tatuażu. Wykorzystując fachową wiedzę i doświadczenie, stworzyliśmy produkt posiadający znakomite walory użytkowe, a przede wszystkim jakość nieosiągalną dla innych marek. Combat Magnum to preferowany rodzaj igieł do większości prac związanych z cieniowaniem szczególnie dużych powierzchni. Kartridże dzięki swojej konstrukcji i posiadają świetny Inkflow, co sprawia, że są idealne do pakowania koloru na większych obszarach oraz do cieniowania dużych powierzchni skóry. Dzięki cartridgom Combat Magnum potrzeba mniej przejazdów nad danym obszarem, aby wbić farbę, co oznacza mniejsze obciążenie skóry. Przekłada się to na szybsze gojenie tatuażu i lepszy efekt końcowy.  

KWADRON CARTRIDGE SYSTEM COMBAT MAGNUM x Kamil Mocet

„Jestem w branży tatuażu od ponad 23 lat, przez ten czas mogłem odkryć i spróbować różnych stylów. Ostatnio chciałem zrobić krok naprzód i pracować bardziej efektywnie - w ten sposób stworzyliśmy z Kwadronem COMBAT MAGNUM” - Kamil Mocet. Cartridge Magnum dedykowane są do cieniowania i wypełnień, są idealne do dużych, szerokich powierzchni. Igły w tego typu cartridgach ułożone są w podwójnym, przestawnym rzędzie. 

KWADRON CARTRIDGE SYSTEM - SYNONIM JAKOŚCI

Zaawansowany i zautomatyzowany proces technologiczny stosowany przy produkcji cartridgy KWADRON gwarantuje, że każdy z nich jest tak samo perfekcyjny. Nasze cartridge posiadają unikalny system stabilizacji igieł, który zapewnia im trwałość i optymalną wydajność. Obudowa cartridgy została wykonana z medycznego tworzywa sztucznego, co pozwoliło na zmniejszenie tarcia między igłą a obudową do minimum, natomiast same igły zachowują swą ostrość. 

Typ
Magnum
Grubość
0.30 mm
Ostrze
LT
Interest filters
Tattoo
Opinie użytkowników
Na razie brak opinii klientów.