Kategorie

Intenze Ink

Intenze Ink to tusze stworzone dla artystycznych dusz, które traktują tatuaż jako sztukę. To najlepszy wybór dla tatuatorów, którzy chcą tworzyć duże, odważne i efektowne tatuaże. Charakteryzują się szeroką gamą kolorów, które nie blakną i zachowują trwałość na długi czas. Ich optymalna konsystencja gwarantuje Ci doskonałą kulturę pracy. Dzięki temu możesz skupić się wyłącznie na tworzeniu tatuażu.

Aktywne filtry:

Intenze Ink farby do tatuażu- doświadczenie i bezpieczeństwo 

Tusze do tatuażu Intenze Ink zostały opracowane przez światowej klasy artystów tatuażu, którzy wiedzą, jakie właściwości powinny mieć dobre tusze. Ich bogate doświadczenie przekłada się na jakość produktów. Tusze są nie tylko trwałe i bezpieczne, ale także zapewniają doskonałą precyzję i kontrolę podczas aplikacji. Sprawdzą się podczas konturowania, cieniowania i wypełniania. Pozwolą Ci na pełne wykorzystanie kreatywnych możliwości przy tworzeniu tatuażu. 

Tusze do tatuażu - jakość i świadoma produkcja 

Tusze do tatuażu Intenze Ink oferują znacznie więcej niż łatwą aplikację i szeroki wybór kolorów. Charakteryzują się także niezwykle spójną i niezmienną recepturą, która gwarantuje jakość i trwałość każdego tatuażu. Tusze do tatuażu Intenze Ink są całkowicie wegańskie. Nie zawierają produktów pochodzenia zwierzęcego i nie są testowane na zwierzętach. Każda butelka tuszu do tatuażu przechodzi skrupulatne testy i weryfikacje w zewnętrznych laboratoriach. Nie bez przyczyny zyskały miano najbezpieczniejszych tuszy do tatuażu na rynku. Firma Intenze Ink przemyślała również opakowania. Każde z nich jest zaprojektowane z elastycznego materiału, który jest wygodniejszy w użyciu i generuje mniej odpadów.