Kategorie

  • Promocja
InkTrox Ice Water - Concentrate 500 ml

InkTrox Ice Water - Concentrate 500 ml

InkTrox Ice Water - wydajny koncentrat, z którego po rozcieńczeniu otrzymamy preparat do dokładnego i delikatnego oczyszczania skóry z nadmiaru koloru i wazeliny podczas tatuowania, oraz łagodzenia obrzęków, bólu i zaczerwienienia.

  • Producent: Inktrox
  • Kod produktu: AK205A-ICE
  • Status: Dostępny
48,00 zł
(w tym 8,98 zł VAT)
48,00 zł
(w tym 8,98 zł VAT)
60,00 zł
Rabat 20%
Rabat 20%
60,00 zł

Do końca promocji pozostało:

0 dni
0 godz
0 min
0 sek

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 60,00 zł

Najniższa cena produktu 48,00 zł z dnia 24.09.2023

Obecna cena: 48,00 zł jest najniższą w ciągu ostatnich 30 dni.

Za ten produkt otrzymasz: 48 pkt

Skuteczne Przemywanie Skóry podczas Tatuowania

Ice Water koncentrat  to wydajna i skuteczna alternatywa dla mydła do tatuażu. Pozwala dokładnie przemywać skórę podczas tatuowania, usuwając nadmiar sebum, resztki farby, wazelinę lub masło. Dzięki swojej skoncentrowanej formule po rozcieńczeniu go wodą destylowaną otrzymasz 5 litrów gotowego roztworu. 

Produkt jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, w tym dla skóry wrażliwej. 

Naturalne składniki Inktrox Ice Water - łagodzenia obrzęków, bólu i zaczerwienienia.

Inktrox Ice Water Concentrate ma moc przeciwzapalną i przeciwobrzękową dzięki składnikom prosto z natury, takim jak olejek z liści tymianku i hydrolat z wierzby właściwej. Zapobiega rozwojowi bakterii i grzybów, łagodzi podrażnienia, zaczerwienienia oraz redukuje stany zapalne skóry podczas wykonywania tatuażu. Składniki te przyspieszają również proces gojenia się ran i regeneracji skóry. Dzięki zastosowaniu naturalnych składników, preparat jest bezpieczny dla skóry i nie powoduje podrażnień. 

Ulga podczas tatuowania na dłużej 

Wykorzystanie InkTrox Ice Water to idealny sposób na złagodzenie bólu podczas tatuowania. Mentol, substancja zawarta w składzie, działa chłodząco i odświeżająco oraz przeciwzapalnie. Aby uzyskać najlepszy efekt chłodzący dla klienta, należy użyć celulozowego ręcznika papierowego zwilżonego InkTrox Ice Water. Przygotowany w ten sposób kompres należy nałożyć na tatuaż w czasie przerw podczas sesji lub bezpośrednio po jej zakończeniu. To działanie przyniesie ulgę klientowi po długim tatuowaniu. 

Interest filters
Tattoo
Opinie użytkowników
Na razie brak opinii klientów.